W szkole filmowej Warszawa uczniowie mają możliwość


AMA FILM ACADEMY – wyjątkowa szkoła filmowa Warszawa. Miejsce, które tworzy już swoją tradycję. Wielu twórców kinematografii ceni zaangażowanie szkoły filmowej w nauczanie rozwijające horyzonty wiedzy i kompetencji przydających się w świecie filmu. Szkoła powstała jako wynik twórczego wysiłku osób związanych od lat z filmem. W szkole filmowej można poszerzyć wiedzę a także umiejętności pożyteczne na ścieżce kariery zawodowej. Osobą, która założyła szkołę jest Piotr Lenart, człowiek, który w branży kinematograficznej osiągnął bardzo dużo. Wykładał w wielu miejscach w kraju i za granicą.

W szkole filmowej wykładowcami są czynni zawodowo reżyserzy, operatorzy, scenarzyści, technicy i profesjonaliści od dźwięku, wykładają również popularni aktorzy oraz specjaliści od teorii i historii filmu.

W szkole filmowej Warszawa uczniowie mają możliwość m.in. poszerzenia wiedzy i umiejętności praktycznych na temat produkcji i postprodukcji filmowej, reżyserii, pracy operatora i związanej z udźwiękowieniem. Szkoła filmowa od początku funkcjonowania jest instytucją otwartą na potrzeby słuchaczy. Zgłębienie wiedzy w zakresie filmu jest w zasięgu ręki, gdy pracuje się się z najlepszymi. Można uczyć się na określonym kierunku, jak i pobierać naukę w ramach warsztatów i master class.

Zapraszamy do najlepszej placówki związanej z życiem filmu. Nauka tutaj jest pożyteczna https://amafilmacademy.pl/ i przyjemna.

Tagi dla artykułu

usługi