Zapraszamy do szkoły filmowej wszystkich zainteresowanych


AMA FILM ACADEMY – szkoła filmu w Warszawie to miejsce wyjątkowe i cenione przez twórców w branży kinematograficznej. Szkoła została założona przez osoby pracujące od lat w branży kinematograficznej. Uczniowie zdobywają wiedzę i doświadczenie w idealnych wręcz warunkach wspartych nowoczesną technologią w dziedzinie filmu. Założycielem szkoły filmowej Warszawa był Piotr Lenart – znany i powszechnie szanowany, człowiek, który na temat filmu posiada dużą wiedzę. Wielokrotnie pracował i wykładał w kraju i za granicą.

W szkole filmowej wykładają czynni zawodowo twórcy głównie reżyserzy, scenarzyści, operatorzy, specjaliści od scenografii i kostiumów, technicy, asystenci filmowi i fachowcy od dźwięku, znawcy http://amafilmacademy.pl/szkola-filmowa-ama-warszawa/ teorii filmu, znani aktorzy.

Każdy uczeń szkoły filmowej Warszawa ma możliwość poszerzenia swojej wiedzy w zakresie reżyserowania, gry aktorskiej, produkcji i postprodukcji filmowej, umiejętności operatorskich, dźwięku i obrazu. Szkoła filmowa od początku działalności otwarta jest na potrzeby uczniów, którzy chcą zgłębić tajniki sztuki filmu. Szkoła filmowa Warszawa to możliwość uczenia się na określonym kierunku, ale i poszerzania horyzontów na warsztatach i w ramach master class.

Zapraszamy do szkoły filmowej wszystkich zainteresowanych. Wiedza i doświadczenie z pewnością otworzą przed Państwem wiele możliwości.

Tagi dla artykułu

usługi

Komentarze: 1


noavatar.png
Pruś 2021-08-28

Niedługo wezwałem Hanię o rękę, dotrwał przyjęty spośród pomyślnością tudzież po ślubie wywiózł ją do Stolicy, gdzie pobrał pozycję w Personelu Zwierzchnim Armia Dzikiego.